למה כדאי לפנות לעורך דין ולא לחברה למימוש זכויות?

כל אחד מאיתנו מחזיק בביטוחים רבים שנועדו לעזור לנו בשעת הצורך. מלבד הביטוחים ישנן גם זכויות רבות שאותן המדינה מעניקה לנו ללא צרוך בביטוח מיוחד. עם זאת, במקרים רבים שבהם אתם זקוקים לקבלת סיוע, אתם עשויים כלל לא להכיר את הזכויות שלכם. כאן תקבלו הסבר למה במקרים הללו כדאי לכם לקבל שירות מעורך דין עבור מימוש זכויות.

 

מימוש זכויות

מימוש הזכויות חשוב קודם כל כי הוא מגיע לכם. לאחר שנים רבות שבהם שילמתם ביטוח לאומי ורכשתם מהכסף הפרטי שלכם ביטוחים רבים, כאשר מגיע הזמן שלכם לממש אותם אתם זכאים לקבל את כל הזכויות שלכם.

בנוסף, אי מימוש הזכויות עלול להשית עליכם הוצאות כבדות במיוחד, כגון הוצאות עבור מטפל סיעודי ו/או ביצוע התאמות בבית, ולכן המימוש של הזכויות חשוב כדי לאפשר לכם להמשיך להתקיים בצורה מכובדת, גם אם המצב הרפואי שלכם הדרדר.

 

חברה למימוש זכויות

חברה למימוש זכויות היא חברה שמעניקה לכם ייעוץ בנוגע לזכויות שלכם. החברה תוכל לעזור לכם לבנות תיק שמכיל את כל המסמכים הנדרשים עבור מימוש הזכויות וכמובן תסביר לכם על הזכויות שמגיעות לכם. אולם הבעיה היא שבמקרים רבים הדיון על הזכויות שלכם מגיע לבית המשפט, מה שמצריך מכם להיות מצוידים בשירותיו של עורך דין בעל ניסיון בהגשת תביעות בתחום.

עורך דין

עורך דין שמנוסה בתחום של מימוש זכויות רפואיות ו/או ביטוחיות, חשבו היות שהוא יוכל, במידת הצורך, להגיש תביעות נגד חברת הביטוח לבית המשפט. וזו במקרים רבים, הדרך הטובה ביותר להבטיח את מימוש הזכויות שלכם באופן מלא.

עורך הדין גם יוכל לעזור לכם לאסוף את כל המסמכים הנדרשים ובנוסף יוכל לייצג אתכם במהלך התביעה מול חברות הביטוח השונות. בניגוד לחברה למימוש זכויות, עורך הדין שלכם מלווה אתכם גם בייצוג בבית המשפט, כאמור, וגם חברות הביטווח יודעות את זה ולכן הן לא יתנהלו כנגדכם בעצלתיים הואיל וכל מה שהן יעשו, בצורה לא מקובלת, בשלב זה, עורך הדין יוכל להעיד על כך בגוף ראשון בבית המשפט, נגד חברת הביטוח ונציגיה, בתביעה שיגיש כנגדה עבורכם.

פעמים רבות תביעה למימוש זכויות רפואיות ו/או ביטוחיות מגיעה לבית המשפט כיון שחברות הביטוח נחושות שלא לשלם פיצויים בקלות. במקרים הללו אתם חייבים להיות צמודים לעורך דין שיטה את הכף לטובתכם.

 

לסיכום

עבור מימוש של זכויות, אתם יכולים לפנות לחברה שעוסקת בתחום או לעורך דין. לבחירה בעורך דין יש יתרון מובהק כיון שהוא יכול לייצג אתכם גם בבית המשפט. עורך דין מנוסה הוא המפתח למימוש זכויות.

בתוך כך, משרד עורכי הדין נוה חגי הינו משרד עוה"ד מומלץ שמתמחה בתביעות למימוש זכויות רפואיות ו/או ביטוחיות, ובעל הצלחה וניסיון בתחום עם קהל לקוחות מרוצה.

במידה ואתם מעוניינים בייעוץ משפטי מקצועי בתחום זה אל תהססו לפנות ולקבל הדרכה בנוגע לאופן הפעולה המומלץ במקרה הייחודי שלכם וכן לטובת ייצוג במידת הצורך מול המוסד לביטוח לאומי, חברת הביטוח ו/או בבתי המשפט.